Eengezinswoning, tussenwoning Outshoornlaan 18 Hilversum

Outshoornlaan 18, 1222 LL Hilversum

102 m² Bouwjaar 1951 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Outshoornlaan 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 156 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Outshoornlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Outshoornlaan 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.44 kg/m²

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

7560 Inwoners
3840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3814 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Noord
39% Koopwoningen
8.123 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Outshoornlaan 18

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Outshoornlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Outshoornlaan 18?

De prijsindicatie voor Outshoornlaan 18 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord is €320.000. Dat komt neer op circa €3.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Outshoornlaan 18 zich tot de wijk Noord?

Outshoornlaan 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk Noord. De buurt telt 3.814 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Outshoornlaan 18?

Outshoornlaan 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noord, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Outshoornlaan 18 vergeleken met de buurt?

Outshoornlaan 18 heeft 102 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Outshoornlaan 18 en wat betekent dat?

Outshoornlaan 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Outshoornlaan 18?

Outshoornlaan 18 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Noord?

De wijk Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 7.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord?

Vanuit Outshoornlaan 18 in Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.