Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Inhoud
- 931 m³
- Kamers
- 8
Jacob van Campenlaan 8 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 415 m² en 8 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacob van Campenlaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Jacob van Campenlaan 8 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €2.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacob van Campenlaan 8 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².
Jacob van Campenlaan 8 is een woonhuis in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jacob van Campenlaan 8 heeft 187 m² woonoppervlakte en 931 m³ inhoud. Het perceel is 415 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacob van Campenlaan 8 heeft 8 kamers.
De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Jacob van Campenlaan 8 in Johannes Geradtswegbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jacob van Campenlaan 8: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Johannes Geradtswegbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).