Streetview Jacob van Campenlaan 253 Hilversum

Jacob van Campenlaan 253, 1222 KH Hilversum

44 m² Bouwjaar 1952 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Jacob van Campenlaan 253 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
224 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Campenlaan 253

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Campenlaan 253

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

7560 Inwoners
3840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3814 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Noord
39% Koopwoningen
8.123 Inwoners per km²

Locatie van Jacob van Campenlaan 253

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Jacob van Campenlaan 253

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Campenlaan 253?

De gemiddelde woningwaarde in Noord is €320.000. Dat komt neer op circa €7.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Campenlaan 253 zich tot de wijk Noord?

Jacob van Campenlaan 253 is een appartement van 44 m² in de wijk Noord. De buurt telt 3.814 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Campenlaan 253?

Jacob van Campenlaan 253 is een appartement in Noord, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacob van Campenlaan 253 vergeleken met de buurt?

Jacob van Campenlaan 253 heeft 44 m² woonoppervlakte en 224 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Campenlaan 253 en wat betekent dat?

Jacob van Campenlaan 253 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Jacob van Campenlaan 253?

Jacob van Campenlaan 253 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noord?

De wijk Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 7.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord?

Vanuit Jacob van Campenlaan 253 in Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.