Hoekwoning Larenseweg 74 Hilversum

Larenseweg 74, 1222 HK Hilversum

83 m² Bouwjaar 1915 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Larenseweg 74 is een hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 280 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Larenseweg 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larenseweg 74

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
267.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
322.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.3%
CO₂-emissie
57.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Hilversum

1590 Inwoners
790 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
768 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Erfgooiersbuurt
43% Koopwoningen
6.942 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Larenseweg 74

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Larenseweg 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Larenseweg 74?

De prijsindicatie voor Larenseweg 74 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Erfgooiersbuurt is €402.000. Dat komt neer op circa €4.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larenseweg 74 zich tot de wijk Erfgooiersbuurt?

Larenseweg 74 is een hoekwoning van 83 m² in de wijk Erfgooiersbuurt. De buurt telt 768 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.942 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larenseweg 74?

Larenseweg 74 is een hoekwoning in Erfgooiersbuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Larenseweg 74 vergeleken met de buurt?

Larenseweg 74 heeft 83 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Erfgooiersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larenseweg 74 en wat betekent dat?

Larenseweg 74 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Larenseweg 74?

Larenseweg 74 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Erfgooiersbuurt?

De wijk Erfgooiersbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erfgooiersbuurt?

Vanuit Larenseweg 74 in Erfgooiersbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1 km.