Eengezinswoning, hoekwoning Larenseweg 100 Hilversum

Larenseweg 100, 1222 HK Hilversum

75 m² Bouwjaar 1902 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Larenseweg 100 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m², een perceel van 184 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
75 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Larenseweg 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larenseweg 100

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
282.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
573.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
105.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gaskachels

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Hilversum

1590 Inwoners
790 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
768 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Erfgooiersbuurt
43% Koopwoningen
6.942 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Larenseweg 100

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Larenseweg 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Larenseweg 100?

De prijsindicatie voor Larenseweg 100 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Erfgooiersbuurt is €402.000. Dat komt neer op circa €5.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larenseweg 100 zich tot de wijk Erfgooiersbuurt?

Larenseweg 100 is een eengezinswoning, hoekwoning van 75 m² in de wijk Erfgooiersbuurt. De buurt telt 768 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.942 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larenseweg 100?

Larenseweg 100 is een eengezinswoning, hoekwoning in Erfgooiersbuurt, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Larenseweg 100 vergeleken met de buurt?

Larenseweg 100 heeft 75 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Erfgooiersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larenseweg 100 en wat betekent dat?

Larenseweg 100 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-04-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 105.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Larenseweg 100?

Larenseweg 100 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Erfgooiersbuurt?

De wijk Erfgooiersbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erfgooiersbuurt?