Eengezinswoning, tussenwoning Floris Vosstraat 18 Hilversum

Floris Vosstraat 18, 1222 HD Hilversum

144 m² Bouwjaar 1927 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Floris Vosstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 163 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
527 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Floris Vosstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Floris Vosstraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.31 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Hilversum

1590 Inwoners
790 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
768 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Erfgooiersbuurt
43% Koopwoningen
6.942 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Floris Vosstraat 18

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Floris Vosstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Floris Vosstraat 18?

De prijsindicatie voor Floris Vosstraat 18 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Erfgooiersbuurt is €402.000. Dat komt neer op circa €2.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Floris Vosstraat 18 zich tot de wijk Erfgooiersbuurt?

Floris Vosstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 144 m² in de wijk Erfgooiersbuurt. De buurt telt 768 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.942 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Floris Vosstraat 18?

Floris Vosstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Erfgooiersbuurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Floris Vosstraat 18 vergeleken met de buurt?

Floris Vosstraat 18 heeft 144 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Erfgooiersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Floris Vosstraat 18 en wat betekent dat?

Floris Vosstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Floris Vosstraat 18?

Floris Vosstraat 18 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Erfgooiersbuurt?

De wijk Erfgooiersbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erfgooiersbuurt?