Herenhuis, hoekwoning Liebergerweg 54 Hilversum

Liebergerweg 54, 1221 JT Hilversum

232 m² Bouwjaar 1924 6 kamers 6 slaapkamers Label D

Liebergerweg 54 is een herenhuis, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m², een perceel van 280 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
6
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Liebergerweg 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Liebergerweg 54

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.88
CO₂-emissie
2046.86 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning aanwezig, dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk verhuurd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4240 Inwoners
2045 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1924 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Kleine Driftbuurt
52% Koopwoningen
9.102 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Liebergerweg 54

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Liebergerweg 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Liebergerweg 54?

De prijsindicatie voor Liebergerweg 54 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleine Driftbuurt is €375.000. Dat komt neer op circa €1.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Liebergerweg 54 zich tot de wijk Kleine Driftbuurt?

Liebergerweg 54 is een herenhuis, hoekwoning van 232 m² in de wijk Kleine Driftbuurt. De buurt telt 1.924 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.102 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Liebergerweg 54?

Liebergerweg 54 is een herenhuis, hoekwoning in Kleine Driftbuurt, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Liebergerweg 54 vergeleken met de buurt?

Liebergerweg 54 heeft 232 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Kleine Driftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Liebergerweg 54 en wat betekent dat?

Liebergerweg 54 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2046.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Liebergerweg 54?

Liebergerweg 54 heeft 6 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Kleine Driftbuurt?

De wijk Kleine Driftbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleine Driftbuurt?