Tussenwoning Bakkerstraat 98 Hilversum

Bakkerstraat 98, 1221 GZ Hilversum

74 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Bakkerstraat 98 is een tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
294 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bakkerstraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bakkerstraat 98

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Hilversum

2650 Inwoners
1310 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1258 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Electrobuurt
39% Koopwoningen
11.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bakkerstraat 98

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Bakkerstraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakkerstraat 98?

De prijsindicatie voor Bakkerstraat 98 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Electrobuurt is €339.000. Dat komt neer op circa €4.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakkerstraat 98 zich tot de wijk Electrobuurt?

Bakkerstraat 98 is een tussenwoning van 74 m² in de wijk Electrobuurt. De buurt telt 1.258 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakkerstraat 98?

Bakkerstraat 98 is een tussenwoning in Electrobuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bakkerstraat 98 vergeleken met de buurt?

Bakkerstraat 98 heeft 74 m² woonoppervlakte en 294 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Electrobuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bakkerstraat 98 en wat betekent dat?

Bakkerstraat 98 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bakkerstraat 98?

Bakkerstraat 98 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Electrobuurt?

De wijk Electrobuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Electrobuurt?

Vanuit Bakkerstraat 98 in Electrobuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.