Streetview Bakkerstraat 2 Hilversum

Bakkerstraat 2, 1221 GW Hilversum

64 m² Bouwjaar 1929 Label D

Bakkerstraat 2 is een woning in Hilversum, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
64 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bakkerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bakkerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
187.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Hilversum

2650 Inwoners
1310 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1258 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Electrobuurt
39% Koopwoningen
11.443 Inwoners per km²

Locatie van Bakkerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Bakkerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakkerstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Electrobuurt is €339.000. Dat komt neer op circa €5.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakkerstraat 2 zich tot de wijk Electrobuurt?

Bakkerstraat 2 is een woning van 64 m² in de wijk Electrobuurt. De buurt telt 1.258 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakkerstraat 2?

Bakkerstraat 2 is een woning in Electrobuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bakkerstraat 2 vergeleken met de buurt?

Bakkerstraat 2 heeft 64 m² woonoppervlakte. In Electrobuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bakkerstraat 2 en wat betekent dat?

Bakkerstraat 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Electrobuurt?

De wijk Electrobuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Electrobuurt?

Vanuit Bakkerstraat 2 in Electrobuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Electrobuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bakkerstraat 2: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.