Eengezinswoning, hoekwoning Bakkerstraat 10 Hilversum

Bakkerstraat 10, 1221 GW Hilversum

76 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Bakkerstraat 10 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 133 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
303 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bakkerstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bakkerstraat 10

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Hilversum

2650 Inwoners
1310 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1258 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Electrobuurt
39% Koopwoningen
11.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bakkerstraat 10

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Bakkerstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Bakkerstraat 10?

De prijsindicatie voor Bakkerstraat 10 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Electrobuurt is €339.000. Dat komt neer op circa €4.461 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bakkerstraat 10 zich tot de wijk Electrobuurt?

Bakkerstraat 10 is een eengezinswoning, hoekwoning van 76 m² in de wijk Electrobuurt. De buurt telt 1.258 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bakkerstraat 10?

Bakkerstraat 10 is een eengezinswoning, hoekwoning in Electrobuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bakkerstraat 10 vergeleken met de buurt?

Bakkerstraat 10 heeft 76 m² woonoppervlakte en 303 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Electrobuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bakkerstraat 10 en wat betekent dat?

Bakkerstraat 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-09-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bakkerstraat 10?

Bakkerstraat 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Electrobuurt?

De wijk Electrobuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Electrobuurt?

Vanuit Bakkerstraat 10 in Electrobuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.