Eengezinswoning, hoekwoning Jan van der Heijdenstraat 2 Hilversum

Jan van der Heijdenstraat 2, 1221 EJ Hilversum

76 m² Bouwjaar 1923 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Jan van der Heijdenstraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 154 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jan van der Heijdenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van der Heijdenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
281.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
377.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.19 kg/m²

Tuin
Ja (99.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

2655 Inwoners
1355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Geuzenbuurt
67% Koopwoningen
9.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van der Heijdenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Jan van der Heijdenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van der Heijdenstraat 2?

De prijsindicatie voor Jan van der Heijdenstraat 2 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €4.566 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van der Heijdenstraat 2 zich tot de wijk Geuzenbuurt?

Jan van der Heijdenstraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning van 76 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van der Heijdenstraat 2?

Jan van der Heijdenstraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Geuzenbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van der Heijdenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Jan van der Heijdenstraat 2 heeft 76 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van der Heijdenstraat 2 en wat betekent dat?

Jan van der Heijdenstraat 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-04-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van der Heijdenstraat 2?

Jan van der Heijdenstraat 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 99 m².

Hoe is de woningmarkt in Geuzenbuurt?

De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.