Penthouse (appartement) Larenseweg 28 A11 Hilversum

Larenseweg 28 A11, 1221 CM Hilversum

165 m² Bouwjaar 1923 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Larenseweg 28 A11 is een penthouse (appartement) in Hilversum, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
165 m²
Inhoud
675 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Larenseweg 28 A11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larenseweg 28 A11

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Hilversum

2650 Inwoners
1310 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1258 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Electrobuurt
39% Koopwoningen
11.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Larenseweg 28 A11

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Larenseweg 28 A11

Wat is de geschatte woningwaarde van Larenseweg 28 A11?

De prijsindicatie voor Larenseweg 28 A11 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Electrobuurt is €339.000. Dat komt neer op circa €2.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larenseweg 28 A11 zich tot de wijk Electrobuurt?

Larenseweg 28 A11 is een penthouse (appartement) van 165 m² in de wijk Electrobuurt. De buurt telt 1.258 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larenseweg 28 A11?

Larenseweg 28 A11 is een penthouse (appartement) in Electrobuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Larenseweg 28 A11 vergeleken met de buurt?

Larenseweg 28 A11 heeft 165 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Electrobuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larenseweg 28 A11 en wat betekent dat?

Larenseweg 28 A11 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Larenseweg 28 A11?

Larenseweg 28 A11 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Electrobuurt?

De wijk Electrobuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Electrobuurt?

Vanuit Larenseweg 28 A11 in Electrobuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.