Eengezinswoning, tussenwoning Geuzenweg 265 Hilversum

Geuzenweg 265, 1221 BS Hilversum

67 m² Bouwjaar 1923 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Geuzenweg 265 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Geuzenweg 265

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geuzenweg 265

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
253.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
493.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
90.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

2655 Inwoners
1355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Geuzenbuurt
67% Koopwoningen
9.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geuzenweg 265

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Geuzenweg 265

Wat is de geschatte woningwaarde van Geuzenweg 265?

De prijsindicatie voor Geuzenweg 265 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €5.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geuzenweg 265 zich tot de wijk Geuzenbuurt?

Geuzenweg 265 is een eengezinswoning, tussenwoning van 67 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geuzenweg 265?

Geuzenweg 265 is een eengezinswoning, tussenwoning in Geuzenbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geuzenweg 265 vergeleken met de buurt?

Geuzenweg 265 heeft 67 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geuzenweg 265 en wat betekent dat?

Geuzenweg 265 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-12-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 90.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geuzenweg 265?

Geuzenweg 265 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenbuurt?

De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenbuurt?

Vanuit Geuzenweg 265 in Geuzenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.