Hoekwoning Leeghwaterstraat 133 Hilversum

Leeghwaterstraat 133, 1221 BE Hilversum

166 m² Bouwjaar 1907 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Leeghwaterstraat 133 is een hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 186 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
186 m²
Inhoud
977 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Leeghwaterstraat 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeghwaterstraat 133

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2.9%
CO₂-emissie
57.53 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning aanwezig en dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)

Garagecapaciteit
5 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

2655 Inwoners
1355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Geuzenbuurt
67% Koopwoningen
9.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeghwaterstraat 133

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Leeghwaterstraat 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeghwaterstraat 133?

De prijsindicatie voor Leeghwaterstraat 133 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €2.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeghwaterstraat 133 zich tot de wijk Geuzenbuurt?

Leeghwaterstraat 133 is een hoekwoning van 166 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeghwaterstraat 133?

Leeghwaterstraat 133 is een hoekwoning in Geuzenbuurt, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leeghwaterstraat 133 vergeleken met de buurt?

Leeghwaterstraat 133 heeft 166 m² woonoppervlakte en 977 m³ inhoud. Het perceel is 186 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeghwaterstraat 133 en wat betekent dat?

Leeghwaterstraat 133 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeghwaterstraat 133?

Leeghwaterstraat 133 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenbuurt?

De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenbuurt?