Tussenwoning Hoge Larenseweg 110 Hilversum

Hoge Larenseweg 110, 1221 AT Hilversum

79 m² Bouwjaar 1896 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Hoge Larenseweg 110 is een tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hoge Larenseweg 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Larenseweg 110

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
197.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

2655 Inwoners
1355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Geuzenbuurt
67% Koopwoningen
9.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoge Larenseweg 110

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hoge Larenseweg 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Larenseweg 110?

De prijsindicatie voor Hoge Larenseweg 110 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €4.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Larenseweg 110 zich tot de wijk Geuzenbuurt?

Hoge Larenseweg 110 is een tussenwoning van 79 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Larenseweg 110?

Hoge Larenseweg 110 is een tussenwoning in Geuzenbuurt, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoge Larenseweg 110 vergeleken met de buurt?

Hoge Larenseweg 110 heeft 79 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Larenseweg 110 en wat betekent dat?

Hoge Larenseweg 110 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-02-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Larenseweg 110?

Hoge Larenseweg 110 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenbuurt?

De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenbuurt?

Vanuit Hoge Larenseweg 110 in Geuzenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.