Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 27 m²
Noorderweg 70 D is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noorderweg 70 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €12.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoorderweg 70 D is een appartement van 27 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².
Noorderweg 70 D is een appartement in Geuzenbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noorderweg 70 D heeft 27 m² woonoppervlakte. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noorderweg 70 D heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Noorderweg 70 D in Geuzenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noorderweg 70 D: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Geuzenbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).