Streetview Goudwespmeent 81 Hilversum

Goudwespmeent 81, 1218 GS Hilversum

202 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Goudwespmeent 81 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 344 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
344 m²
Inhoud
479 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Goudwespmeent 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudwespmeent 81

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Hilversum

4150 Inwoners
1845 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1829 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Hilversumse Meent
59% Koopwoningen
4.036 Inwoners per km²

Locatie van Goudwespmeent 81

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Goudwespmeent 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudwespmeent 81?

De gemiddelde woningwaarde in Hilversumse Meent is €453.000. Dat komt neer op circa €2.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudwespmeent 81 zich tot de wijk Hilversumse Meent?

Goudwespmeent 81 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Hilversumse Meent. De buurt telt 1.829 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudwespmeent 81?

Goudwespmeent 81 is een woonhuis in Hilversumse Meent, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Goudwespmeent 81 vergeleken met de buurt?

Goudwespmeent 81 heeft 202 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 344 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hilversumse Meent ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudwespmeent 81 en wat betekent dat?

Goudwespmeent 81 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudwespmeent 81?

Goudwespmeent 81 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hilversumse Meent?

De wijk Hilversumse Meent in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilversumse Meent?

Vanuit Goudwespmeent 81 in Hilversumse Meent bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.