Eengezinswoning, geschakelde woning Krekelmeent 9 Hilversum

Krekelmeent 9, 1218 EA Hilversum

144 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Krekelmeent 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Hilversum, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 161 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Krekelmeent 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Krekelmeent 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
110.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Hilversum

4150 Inwoners
1845 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1829 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Hilversumse Meent
59% Koopwoningen
4.036 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Krekelmeent 9

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Krekelmeent 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Krekelmeent 9?

De prijsindicatie voor Krekelmeent 9 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Hilversumse Meent is €453.000. Dat komt neer op circa €3.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Krekelmeent 9 zich tot de wijk Hilversumse Meent?

Krekelmeent 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 144 m² in de wijk Hilversumse Meent. De buurt telt 1.829 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Krekelmeent 9?

Krekelmeent 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Hilversumse Meent, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Krekelmeent 9 vergeleken met de buurt?

Krekelmeent 9 heeft 144 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hilversumse Meent ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Krekelmeent 9 en wat betekent dat?

Krekelmeent 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Krekelmeent 9?

Krekelmeent 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hilversumse Meent?

De wijk Hilversumse Meent in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilversumse Meent?

Vanuit Krekelmeent 9 in Hilversumse Meent bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.