Eengezinswoning, tussenwoning Rietmeent 27 Hilversum

Rietmeent 27, 1218 AV Hilversum

124 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Rietmeent 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 209 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
209 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rietmeent 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietmeent 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Hilversum

4150 Inwoners
1845 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1829 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Hilversumse Meent
59% Koopwoningen
4.036 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rietmeent 27

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Rietmeent 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietmeent 27?

De prijsindicatie voor Rietmeent 27 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Hilversumse Meent is €453.000. Dat komt neer op circa €3.653 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietmeent 27 zich tot de wijk Hilversumse Meent?

Rietmeent 27 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Hilversumse Meent. De buurt telt 1.829 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietmeent 27?

Rietmeent 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversumse Meent, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rietmeent 27 vergeleken met de buurt?

Rietmeent 27 heeft 124 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Het perceel is 209 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hilversumse Meent ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietmeent 27 en wat betekent dat?

Rietmeent 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietmeent 27?

Rietmeent 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hilversumse Meent?

De wijk Hilversumse Meent in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilversumse Meent?

Vanuit Rietmeent 27 in Hilversumse Meent bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.