Eengezinswoning, tussenwoning Distelmeent 41 Hilversum

Distelmeent 41, 1218 AJ Hilversum

117 m² Bouwjaar 1974 4 kamers Label A

Distelmeent 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
117 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Distelmeent 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Distelmeent 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.8%
CO₂-emissie
25.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Hilversum

4150 Inwoners
1845 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1829 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Hilversumse Meent
59% Koopwoningen
4.036 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Distelmeent 41

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Distelmeent 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Distelmeent 41?

De gemiddelde woningwaarde in Hilversumse Meent is €453.000. Dat komt neer op circa €3.872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Distelmeent 41 zich tot de wijk Hilversumse Meent?

Distelmeent 41 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Hilversumse Meent. De buurt telt 1.829 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Distelmeent 41?

Distelmeent 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversumse Meent, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Distelmeent 41 vergeleken met de buurt?

Distelmeent 41 heeft 117 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hilversumse Meent ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Distelmeent 41 en wat betekent dat?

Distelmeent 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Distelmeent 41?

Distelmeent 41 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hilversumse Meent?

De wijk Hilversumse Meent in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilversumse Meent?

Vanuit Distelmeent 41 in Hilversumse Meent bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.