Galerijflat (appartement) Vaartweg 190 47 Hilversum

Vaartweg 190 47, 1217 SZ Hilversum

63 m² Bouwjaar 1976 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Vaartweg 190 47 is een galerijflat (appartement) in Hilversum, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
194 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vaartweg 190 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vaartweg 190 47

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
111.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
255.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.3 kg/m²

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

3165 Inwoners
1495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde Boomberg
64% Koopwoningen
3.477 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vaartweg 190 47

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Vaartweg 190 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Vaartweg 190 47?

De prijsindicatie voor Vaartweg 190 47 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €10.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vaartweg 190 47 zich tot de wijk Boomberg?

Vaartweg 190 47 is een galerijflat (appartement) van 63 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vaartweg 190 47?

Vaartweg 190 47 is een galerijflat (appartement) in Boomberg, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vaartweg 190 47 vergeleken met de buurt?

Vaartweg 190 47 heeft 63 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vaartweg 190 47 en wat betekent dat?

Vaartweg 190 47 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-08-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vaartweg 190 47?

Vaartweg 190 47 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boomberg?

De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomberg?

Vanuit Vaartweg 190 47 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.