Maisonnette Badhuislaan 15 B Hilversum

Badhuislaan 15 B, 1217 SJ Hilversum

123 m² Bouwjaar 2020 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Badhuislaan 15 B is een maisonnette in Hilversum, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
123 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Badhuislaan 15 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuislaan 15 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

3165 Inwoners
1495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde Boomberg
64% Koopwoningen
3.477 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Badhuislaan 15 B

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Badhuislaan 15 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuislaan 15 B?

De prijsindicatie voor Badhuislaan 15 B ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €5.569 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuislaan 15 B zich tot de wijk Boomberg?

Badhuislaan 15 B is een maisonnette van 123 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuislaan 15 B?

Badhuislaan 15 B is een maisonnette in Boomberg, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Badhuislaan 15 B vergeleken met de buurt?

Badhuislaan 15 B heeft 123 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuislaan 15 B en wat betekent dat?

Badhuislaan 15 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Badhuislaan 15 B?

Badhuislaan 15 B heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boomberg?

De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomberg?

Vanuit Badhuislaan 15 B in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boomberg?