Portiekflat (appartement) Paulus van Loolaan 3 Hilversum

Paulus van Loolaan 3, 1217 SG Hilversum

76 m² Bouwjaar 1967 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Paulus van Loolaan 3 is een portiekflat (appartement) in Hilversum, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Paulus van Loolaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus van Loolaan 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
178.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
323.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.36 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

3165 Inwoners
1495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde Boomberg
64% Koopwoningen
3.477 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus van Loolaan 3

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Paulus van Loolaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus van Loolaan 3?

De prijsindicatie voor Paulus van Loolaan 3 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €9.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus van Loolaan 3 zich tot de wijk Boomberg?

Paulus van Loolaan 3 is een portiekflat (appartement) van 76 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus van Loolaan 3?

Paulus van Loolaan 3 is een portiekflat (appartement) in Boomberg, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Paulus van Loolaan 3 vergeleken met de buurt?

Paulus van Loolaan 3 heeft 76 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus van Loolaan 3 en wat betekent dat?

Paulus van Loolaan 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 62.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus van Loolaan 3?

Paulus van Loolaan 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boomberg?

De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomberg?

Vanuit Paulus van Loolaan 3 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.