Streetview Sterrelaan 64 Hilversum

Sterrelaan 64, 1217 PT Hilversum

286 m² Bouwjaar 1903 Label F

Sterrelaan 64 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m² en een perceel van 243 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
243 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Sterrelaan 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterrelaan 64

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
186.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
358.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

3165 Inwoners
1495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde Boomberg
64% Koopwoningen
3.477 Inwoners per km²

Locatie van Sterrelaan 64

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Sterrelaan 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterrelaan 64?

De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €2.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterrelaan 64 zich tot de wijk Boomberg?

Sterrelaan 64 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterrelaan 64?

Sterrelaan 64 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sterrelaan 64 vergeleken met de buurt?

Sterrelaan 64 heeft 286 m² woonoppervlakte. Het perceel is 243 m². In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterrelaan 64 en wat betekent dat?

Sterrelaan 64 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-06-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Boomberg?

De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomberg?

Vanuit Sterrelaan 64 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boomberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sterrelaan 64: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.