Streetview Sterrelaan 52 Hilversum

Sterrelaan 52, 1217 PT Hilversum

133 m² Bouwjaar 1962

Sterrelaan 52 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 458 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
458 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sterrelaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

3165 Inwoners
1495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde Boomberg
64% Koopwoningen
3.477 Inwoners per km²

Locatie van Sterrelaan 52

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Sterrelaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterrelaan 52?

De prijsindicatie voor Sterrelaan 52 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €5.150 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterrelaan 52 zich tot de wijk Boomberg?

Sterrelaan 52 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterrelaan 52?

Sterrelaan 52 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sterrelaan 52 vergeleken met de buurt?

Sterrelaan 52 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 458 m². In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Boomberg?

De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomberg?

Vanuit Sterrelaan 52 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boomberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sterrelaan 52: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boomberg?

Recreatie nabij Boomberg: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Sterrelaan 52?

De prijsindicatie ligt rond €450.000 tot €500.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.