Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 248 m²
- Perceeloppervlakte
- 358 m²
Van der Lindenlaan 14 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en een perceel van 358 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van der Lindenlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €2.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan der Lindenlaan 14 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².
Van der Lindenlaan 14 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Van der Lindenlaan 14 heeft 248 m² woonoppervlakte. Het perceel is 358 m². In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Van der Lindenlaan 14 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van der Lindenlaan 14: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Boomberg: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Van der Lindenlaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boomberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.