Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Inhoud
- 140 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Albertus Perkstraat 117 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m², een perceel van 165 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Albertus Perkstraat 117
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €12.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAlbertus Perkstraat 117 is een appartement van 56 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².
Albertus Perkstraat 117 is een appartement in Boomberg, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Albertus Perkstraat 117 heeft 56 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Albertus Perkstraat 117 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Albertus Perkstraat 117 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Albertus Perkstraat 117 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Albertus Perkstraat 117: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.