Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 612 m²
- Perceeloppervlakte
- 2180 m²
- Inhoud
- 2180 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 6
Zonnelaan 22 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 612 m², een perceel van 2180 m² en 12 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zonnelaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €1.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZonnelaan 22 is een woonhuis van 612 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².
Zonnelaan 22 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zonnelaan 22 heeft 612 m² woonoppervlakte en 2180 m³ inhoud. Het perceel is 2180 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zonnelaan 22 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Zonnelaan 22 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zonnelaan 22 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zonnelaan 22: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.