Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 407 m²
- Perceeloppervlakte
- 902 m²
- Inhoud
- 1817 m³
- Kamers
- 14
- Slaapkamers
- 8
Zonnelaan 15 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 407 m², een perceel van 902 m² en 14 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zonnelaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €1.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZonnelaan 15 is een woonhuis van 407 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².
Zonnelaan 15 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zonnelaan 15 heeft 407 m² woonoppervlakte en 1817 m³ inhoud. Het perceel is 902 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zonnelaan 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.61 kg/jaar.
Zonnelaan 15 heeft 14 kamers waarvan 8 slaapkamers.
De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zonnelaan 15 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zonnelaan 15: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.