Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Burgemeester Bootlaan 2 Hilversum

Burgemeester Bootlaan 2, 1217 MC Hilversum

141 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Burgemeester Bootlaan 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Bootlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Bootlaan 2

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hilversum

1245 Inwoners
805 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Trompenberg-Zuid
67% Koopwoningen
4.219 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Bootlaan 2

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Burgemeester Bootlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Bootlaan 2?

De prijsindicatie voor Burgemeester Bootlaan 2 ligt rond €935.000 tot €1.185.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Zuid is €598.000. Dat komt neer op circa €4.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Bootlaan 2 zich tot de wijk Trompenberg-Zuid?

Burgemeester Bootlaan 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de wijk Trompenberg-Zuid. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.219 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Bootlaan 2?

Burgemeester Bootlaan 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Trompenberg-Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Bootlaan 2 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Bootlaan 2 heeft 141 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Trompenberg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Bootlaan 2 en wat betekent dat?

Burgemeester Bootlaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Bootlaan 2?

Burgemeester Bootlaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Trompenberg-Zuid?

De wijk Trompenberg-Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompenberg-Zuid?