Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1873
- Woonoppervlakte
- 421 m²
- Perceeloppervlakte
- 997 m²
Minister Hartsenlaan 2 A is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1873. De woning heeft een woonoppervlakte van 421 m² en een perceel van 997 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Minister Hartsenlaan 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Minister Hartsenlaan 2 A ligt rond €1.235.000 tot €1.485.000. De gemiddelde woningwaarde in Langgewenstbuurt is €319.000. Dat komt neer op circa €758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMinister Hartsenlaan 2 A is een woonhuis van 421 m² in de wijk Langgewenstbuurt. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.363 inwoners per km².
Minister Hartsenlaan 2 A is een woonhuis in Langgewenstbuurt, gebouwd in 1873 (153 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Minister Hartsenlaan 2 A heeft 421 m² woonoppervlakte. Het perceel is 997 m². In Langgewenstbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Langgewenstbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Minister Hartsenlaan 2 A in Langgewenstbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Minister Hartsenlaan 2 A: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Langgewenstbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.235.000 tot €1.485.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Langgewenstbuurt is €319.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.