Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 374 m²
- Kamers
- 7
Gerardus Gullaan 18 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 374 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerardus Gullaan 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €4.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerardus Gullaan 18 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².
Gerardus Gullaan 18 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Gerardus Gullaan 18 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 374 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerardus Gullaan 18 heeft 7 kamers.
De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Gerardus Gullaan 18 in Raadhuiskwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gerardus Gullaan 18: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Raadhuiskwartier: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Gerardus Gullaan 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Raadhuiskwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1933, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.