Streetview Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 Hilversum

Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9, 1217 LJ Hilversum

211 m² Bouwjaar 1935

Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m² en een perceel van 543 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
543 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

1760 Inwoners
715 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
78% Koopwoningen
3.897 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9?

De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €4.199 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9?

Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 heeft 211 m² woonoppervlakte. Het perceel is 543 m². In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?

Vanuit Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9 in Raadhuiskwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Van Hellenberg Hubarlaan 9: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.