Streetview Koninginneweg 55 Hilversum

Koninginneweg 55, 1217 KV Hilversum

198 m² Bouwjaar 1932 Label D

Koninginneweg 55 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 348 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
348 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginneweg 55

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

1760 Inwoners
715 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
78% Koopwoningen
3.897 Inwoners per km²

Locatie van Koninginneweg 55

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 55?

De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €4.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 55 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Koninginneweg 55 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 55?

Koninginneweg 55 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koninginneweg 55 vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 55 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 348 m². In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginneweg 55 en wat betekent dat?

Koninginneweg 55 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?

Vanuit Koninginneweg 55 in Raadhuiskwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koninginneweg 55: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.