Streetview Graaf Florislaan 36 Hilversum

Graaf Florislaan 36, 1217 KM Hilversum

290 m² Bouwjaar 1898 9 kamers 5 slaapkamers Label F

Graaf Florislaan 36 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 1386 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
1386 m²
Inhoud
1139 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Florislaan 36

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.67
CO₂-emissie
21425 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

1760 Inwoners
715 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
78% Koopwoningen
3.897 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Florislaan 36

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Graaf Florislaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Florislaan 36?

De prijsindicatie voor Graaf Florislaan 36 ligt rond €1.530.000 tot €1.780.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €3.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Florislaan 36 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Graaf Florislaan 36 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Florislaan 36?

Graaf Florislaan 36 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graaf Florislaan 36 vergeleken met de buurt?

Graaf Florislaan 36 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1139 m³ inhoud. Het perceel is 1386 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Florislaan 36 en wat betekent dat?

Graaf Florislaan 36 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-04-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 21424.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Florislaan 36?

Graaf Florislaan 36 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?