Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 318 m²
- Perceeloppervlakte
- 585 m²
- Inhoud
- 1248 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Graaf Florislaan 24 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m², een perceel van 585 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Graaf Florislaan 24 ligt rond €1.220.000 tot €1.470.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €2.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGraaf Florislaan 24 is een woonhuis van 318 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².
Graaf Florislaan 24 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Graaf Florislaan 24 heeft 318 m² woonoppervlakte en 1248 m³ inhoud. Het perceel is 585 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Graaf Florislaan 24 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Graaf Florislaan 24 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Graaf Florislaan 24 in Raadhuiskwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Graaf Florislaan 24: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.