Streetview Graaf Florislaan 17 Hilversum

Graaf Florislaan 17, 1217 KH Hilversum

360 m² Bouwjaar 1904

Graaf Florislaan 17 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 360 m² en een perceel van 1200 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
360 m²
Perceeloppervlakte
1200 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

1760 Inwoners
715 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
78% Koopwoningen
3.897 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Florislaan 17

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Graaf Florislaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Florislaan 17?

De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €2.461 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Florislaan 17 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Graaf Florislaan 17 is een woonhuis van 360 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Florislaan 17?

Graaf Florislaan 17 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graaf Florislaan 17 vergeleken met de buurt?

Graaf Florislaan 17 heeft 360 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1200 m². In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?

Vanuit Graaf Florislaan 17 in Raadhuiskwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Graaf Florislaan 17: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Raadhuiskwartier?

Recreatie nabij Raadhuiskwartier: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).