Villa, 2-onder-1-kapwoning Graaf Florislaan 3 Hilversum

Graaf Florislaan 3, 1217 KE Hilversum

173 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Graaf Florislaan 3 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 488 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Villa, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
488 m²
Inhoud
760 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Florislaan 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
232.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.63 kg/m²

Tuin
Ja (216.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

1760 Inwoners
715 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
78% Koopwoningen
3.897 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graaf Florislaan 3

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Graaf Florislaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Florislaan 3?

De prijsindicatie voor Graaf Florislaan 3 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €5.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Florislaan 3 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Graaf Florislaan 3 is een villa, 2-onder-1-kapwoning van 173 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Florislaan 3?

Graaf Florislaan 3 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graaf Florislaan 3 vergeleken met de buurt?

Graaf Florislaan 3 heeft 173 m² woonoppervlakte en 760 m³ inhoud. Het perceel is 488 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Florislaan 3 en wat betekent dat?

Graaf Florislaan 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Florislaan 3?

Graaf Florislaan 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 216 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?