Vrijstaande woning Lindenheuvel 14 Hilversum

Lindenheuvel 14, 1217 JX Hilversum

319 m² Bouwjaar 1924 8 kamers 5 slaapkamers Label G

Lindenheuvel 14 is een vrijstaande woning in Hilversum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 319 m², een perceel van 662 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
319 m²
Perceeloppervlakte
662 m²
Inhoud
1241 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.420.000 tot €1.670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lindenheuvel 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindenheuvel 14

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
316.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
439.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
81.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

3165 Inwoners
1495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde Boomberg
64% Koopwoningen
3.477 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lindenheuvel 14

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Lindenheuvel 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindenheuvel 14?

De prijsindicatie voor Lindenheuvel 14 ligt rond €1.420.000 tot €1.670.000. De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €2.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindenheuvel 14 zich tot de wijk Boomberg?

Lindenheuvel 14 is een vrijstaande woning van 319 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindenheuvel 14?

Lindenheuvel 14 is een vrijstaande woning in Boomberg, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lindenheuvel 14 vergeleken met de buurt?

Lindenheuvel 14 heeft 319 m² woonoppervlakte en 1241 m³ inhoud. Het perceel is 662 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindenheuvel 14 en wat betekent dat?

Lindenheuvel 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-10-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 81.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lindenheuvel 14?

Lindenheuvel 14 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boomberg?

De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomberg?

Vanuit Lindenheuvel 14 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.