Streetview Jacobus Pennweg 44 Hilversum

Jacobus Pennweg 44, 1217 JH Hilversum

276 m² Bouwjaar 1934 Label D

Jacobus Pennweg 44 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m² en een perceel van 856 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
276 m²
Perceeloppervlakte
856 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jacobus Pennweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacobus Pennweg 44

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Hilversum

680 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Trompenberg-Noord
84% Koopwoningen
1.818 Inwoners per km²

Locatie van Jacobus Pennweg 44

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Jacobus Pennweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacobus Pennweg 44?

De prijsindicatie voor Jacobus Pennweg 44 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €3.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacobus Pennweg 44 zich tot de wijk Trompenberg-Noord?

Jacobus Pennweg 44 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacobus Pennweg 44?

Jacobus Pennweg 44 is een woonhuis in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacobus Pennweg 44 vergeleken met de buurt?

Jacobus Pennweg 44 heeft 276 m² woonoppervlakte. Het perceel is 856 m². In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacobus Pennweg 44 en wat betekent dat?

Jacobus Pennweg 44 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Trompenberg-Noord?

De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompenberg-Noord?

Vanuit Jacobus Pennweg 44 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Trompenberg-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jacobus Pennweg 44: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.