Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 718 m²
- Inhoud
- 1007 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Jacobus Pennweg 32 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m², een perceel van 718 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacobus Pennweg 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Jacobus Pennweg 32 ligt rond €890.000 tot €1.140.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €4.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacobus Pennweg 32 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².
Jacobus Pennweg 32 is een woonhuis in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jacobus Pennweg 32 heeft 236 m² woonoppervlakte en 1007 m³ inhoud. Het perceel is 718 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacobus Pennweg 32 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-02-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jacobus Pennweg 32 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Jacobus Pennweg 32 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jacobus Pennweg 32: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.