Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Inhoud
- 225 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Middenweg 20 A is een bovenwoning in Hilversum, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 2 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Middenweg 20 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.4 km*English below* Dit ruime appartement is per direct beschikbaar en gelegen in een prachtige vrijstaande villa in Hilversum.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Zuid is €598.000. Dat komt neer op circa €7.973 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMiddenweg 20 A is een bovenwoning van 75 m² in de wijk Trompenberg-Zuid. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.219 inwoners per km².
Middenweg 20 A is een bovenwoning in Trompenberg-Zuid, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Middenweg 20 A heeft 75 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Trompenberg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Middenweg 20 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Middenweg 20 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Trompenberg-Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Middenweg 20 A in Trompenberg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Middenweg 20 A: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.