Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 56 m²
Godelindeweg 28 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Godelindeweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Zuid is €598.000. Dat komt neer op circa €10.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGodelindeweg 28 is een appartement van 56 m² in de wijk Trompenberg-Zuid. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.219 inwoners per km².
Godelindeweg 28 is een appartement in Trompenberg-Zuid, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Godelindeweg 28 heeft 56 m² woonoppervlakte. In Trompenberg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Godelindeweg 28 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Trompenberg-Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Godelindeweg 28 in Trompenberg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Godelindeweg 28: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Trompenberg-Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).