Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 517 m²
Javalaan 40 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 517 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Javalaan 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €4.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJavalaan 40 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².
Javalaan 40 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Javalaan 40 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 517 m². In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Javalaan 40 in Raadhuiskwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Javalaan 40: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Raadhuiskwartier: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Javalaan 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Raadhuiskwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1923, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.