Streetview Borneolaan 25 Hilversum

Borneolaan 25, 1217 GX Hilversum

345 m² Bouwjaar 1912 10 kamers 6 slaapkamers Label G

Borneolaan 25 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m², een perceel van 1441 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
345 m²
Perceeloppervlakte
1441 m²
Inhoud
1435 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Borneolaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Borneolaan 25

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
220.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
2551.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
466.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

1760 Inwoners
715 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
656 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
78% Koopwoningen
3.897 Inwoners per km²

Locatie van Borneolaan 25

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Borneolaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Borneolaan 25?

De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €886.000. Dat komt neer op circa €2.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Borneolaan 25 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Borneolaan 25 is een woonhuis van 345 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 656 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Borneolaan 25?

Borneolaan 25 is een woonhuis in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Borneolaan 25 vergeleken met de buurt?

Borneolaan 25 heeft 345 m² woonoppervlakte en 1435 m³ inhoud. Het perceel is 1441 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Borneolaan 25 en wat betekent dat?

Borneolaan 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-02-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 466.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Borneolaan 25?

Borneolaan 25 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?

Vanuit Borneolaan 25 in Raadhuiskwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.