Streetview 's-Gravelandseweg 136 Hilversum

's-Gravelandseweg 136, 1217 GA Hilversum

94 m² Bouwjaar 1945 3 kamers Label F

's-Gravelandseweg 136 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravelandseweg 136

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravelandseweg 136

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
242.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
375.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Hilversum

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€1.208.000 Gem. woningwaarde Villaparken
79% Koopwoningen
1.088 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravelandseweg 136

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over 's-Gravelandseweg 136

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravelandseweg 136?

De prijsindicatie voor 's-Gravelandseweg 136 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €12.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravelandseweg 136 zich tot de wijk Villaparken?

's-Gravelandseweg 136 is een appartement van 94 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravelandseweg 136?

's-Gravelandseweg 136 is een appartement in Villaparken, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravelandseweg 136 vergeleken met de buurt?

's-Gravelandseweg 136 heeft 94 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravelandseweg 136 en wat betekent dat?

's-Gravelandseweg 136 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-08-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravelandseweg 136?

's-Gravelandseweg 136 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Villaparken?

De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villaparken?

Vanuit 's-Gravelandseweg 136 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.