Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 576 m²
- Perceeloppervlakte
- 4701 m²
Hoflaan 14 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 576 m² en een perceel van 4701 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoflaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €2.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoflaan 14 is een woonhuis van 576 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².
Hoflaan 14 is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoflaan 14 heeft 576 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4701 m². In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Hoflaan 14 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoflaan 14: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Villaparken: restaurant (0.8 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Hoflaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Villaparken. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.