Streetview Vivaldipark 14 Hilversum

Vivaldipark 14, 1217 DV Hilversum

239 m² Bouwjaar 2015 Label A

Vivaldipark 14 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
239 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vivaldipark 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vivaldipark 14

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Hilversum

680 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Trompenberg-Noord
84% Koopwoningen
1.818 Inwoners per km²

Locatie van Vivaldipark 14

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Vivaldipark 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Vivaldipark 14?

De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €4.025 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vivaldipark 14 zich tot de wijk Trompenberg-Noord?

Vivaldipark 14 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vivaldipark 14?

Vivaldipark 14 is een woonhuis in Trompenberg-Noord, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vivaldipark 14 vergeleken met de buurt?

Vivaldipark 14 heeft 239 m² woonoppervlakte. In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vivaldipark 14 en wat betekent dat?

Vivaldipark 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Trompenberg-Noord?

De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompenberg-Noord?

Vanuit Vivaldipark 14 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Trompenberg-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vivaldipark 14: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.