Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
Vivaldipark 15 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 520 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vivaldipark 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €3.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVivaldipark 15 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².
Vivaldipark 15 is een woonhuis in Trompenberg-Noord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vivaldipark 15 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 520 m². In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Vivaldipark 15 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vivaldipark 15: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Trompenberg-Noord: restaurant (0.5 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Vivaldipark 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Trompenberg-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.