Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Inhoud
- 335 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Wisseloordlaan 27 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wisseloordlaan 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €12.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWisseloordlaan 27 is een appartement van 100 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².
Wisseloordlaan 27 is een appartement in Villaparken, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wisseloordlaan 27 heeft 100 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wisseloordlaan 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3208.83 kg/jaar.
Wisseloordlaan 27 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Wisseloordlaan 27 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wisseloordlaan 27: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.